[W.I.P FOR 1.0] Turkish Translate (Türkçe Çeviri) | (Alpha 24 Complete!) [1.0 çevirisi yapım aşamasında]

:heavy_plus_sign: Alpha 22.5 smod eklendi.

:heavy_plus_sign: Alpha 23 smod eklendi.

:heavy_plus_sign: Alpha 24 smod eklendi.

Dostum emeğine sağlık çalışmalarında başarılar

teşekkürler @kutaykut siz de çevirideki hataları bana bildirerek katkıda bulunabilirsiniz.

linkler nerede

@Anil_Yondemli Manuel kurulum altında şöyle küçük bir indirme simgesi var o tamamen link şeklinde bak böyle :

Turkish-Translation-v24.smod

oradan indireceksiniz.

Abi baksana nerden indircem (yeniyim)

Direk link versen hizli cevap lutfen

@NowHere Turkish-Translation-v24.smod (1.2 MB)

24.9.2 için uygun mu son türkçe yama

@kutaykut beta sürümleri hariç son sürüme uyumludur.

abi 0.24.0 release 848 çoğu yazı stonehearth:ui.shell.title gibi görünüyo ce sürekli çökmeler oluyo

En son release 784 versiyonunu çevirmişim. Güncel beta olmayan versiyona bakıp tekrar çevireceğim.
@zEtra

Son release sanırım 860 beklemedeyiz hocam kolay gelsin şu an biraz sorun var :slight_smile:

Kusura bakmayın arkadaşlar ya sürekli güncelleme geliyor 1500 civarı çeviri çıktı üşeniyorum

Continuing the discussion from Turkish Translate (Türkçe Çeviri) | (Alpha 24 Complete!) [Tamamlandı]:

Dostum release 859 için çeviri yapar mısın çok fazla böyle hatalar var

eline sağlık bu arada

Aslında kelimeleri biliyorum ancak çeviri için napmam gerek onu bilmiyorum

Arkadaşlar onlar hata değil çevrilmediği için öyle, çeviriler 2000 civarına çıktı. Oyunu ilk çevirdiğimde yaklaşık 4600+ çeviri vardı ve neredeyse tüm günümü vererek 1 haftada anca çevirebilmiştim. Şu an çeviriye fazla vakit ayırmadığım için, çeviri süresi uzadı da uzadı. @Okan_Soylugan özel mesajdan ulaş bana çeviriye yardım etmek istiyorsan.

Stonehearth? 1.0? Oo alırız bir dal değil mi arkadaşlar? (It’s time to translation!)

Hemen çeviriyoruz arkadaşlar! Destek olmak için steam’de oyunun altına, çevirisi olduğunu ve linkini kopyalayıp altına yorum atın - 1.0 ’ I KESİNLİKLE ÇEVİRECEĞİZ!

Hadi!