[W.I.P FOR 1.0] Turkish Translate (Türkçe Çeviri) | (Alpha 24 Complete!) [1.0 çevirisi yapım aşamasında]

Aynen alpha21 de kullanmadığım modu alpha 22de kurmuştum oda oyunun içeriğini değiştirdiğinden savede eski olduğundan hata oluştu. Kısacası mod kullanmamak en iyisi :smiley:

Mod kullanmak isteğe bağlı biraz ama çevirisini yapmak lazım o yüzden istek mod çevirisi yapacağım :slight_smile:

kardeşim merhaba sana bir sorum var

Tabiki sor sorunu kardeşim.

kardeşim ben save arıyorum da v22 için sende var mıdır acaba veya nerden bulurum

Nasıl bir save? Şablon mu arıyorsun yoksa bildiğin yapılmış hazır oyun dosyası mı?

hazır oyun dosyası arıyorum

1500234326405.zip (5.9 MB)

Stonehearth → saved_games

Bu klasöre at. Benim kayıtlı oyunumu kullanabilirsiniz.

eyvallah hocam böyle saveler bulup herkese paylaşabilirsin

Benim save mi istiyorsan buyur 24 kişilik koloni ve her şey neredeyse oturmuş.
https://mega.nz/#!cvQDTCjC!xIYE8U4fS3bUTeCBe-uHvPwXvZgLHayCUqHp0ZupeE4

Hocam benim save mi incelermisin? İlk defa oynadım. Yanlışlarım vardır illaki. Yanlış yaptığım yerleri söyler ve bazı tüyolar verir misin?

@DedeYita

1. Rayya oynuyorken ılıman iklim seçmişsin. Bu biraz zor oluyor onlar için.
  2. Düzlüğün tam ortasına gidip yerleşmek pek iyi bir fikir değil. O duvarları yapmak için ne kadar uğraşmışsındır kim bilir. Daha çok dağ kenarındaki pozisyonları seçersen hem duvar örmek kolaylaşır hem de her kaynağa kolay erişimin olur. Aşağıda bayrağı koyduğum kısım gibi mesela.
Örnek Pozisyon

1. Evlerini tek tek yaptır. Hepsini aynı anda yaptırmaya kalkma çok zaman kaybedersin.
  2. Yol kullanabilirsin. Yollarda köylüler daha hızlı gidiyor. Aşağıda yeni köyüme bak.
Yollar

Yolları böyle yaptırıyorsun:

Çok saol bu bilgilerin için teşekkürler rakyat çocukları seçersem çöl iklimimi seçeyim?

Kiyoshi beni steam de ekler misin? Ordan sorarım sorularımı. Buyur steam linkim Steam Community :: DedeYita

:pencil2: Birkaç hata düzeltmesi.

Türkçe yamayı kim yapıyorsa eline sağlık çok iyi olmuş.

Kiyoshi cok saol ben 22.5 realese 763 e kurdum yamayı konntrol kısmındakı metınler gitti

@Kiyoshi bide bi sorum olck nasıl mod yapıyorsun bende yapmak istiyorum

Merhaba @Omer_TheDarkGamers_B
Yamayla bu sıralar ilgilenemiyorum ( üniversite dolayisiyla)
Bir bilgisayar edinir edinmez yamayi guncellestirecegim.
Soruna gelecrk olursak, bu forumda mod yapmak icin temel bilesenleri bulman mümkün (ingilizce seviyen varsa)
Ingilizcem yok abi diyorsan dedigim gibi biraz beklemen gerekicek.

:heavy_plus_sign: Alpha 22.5 smod eklendi.

1 Like