[W.I.P FOR 1.0] Turkish Translate (Türkçe Çeviri) | (Alpha 24 Complete!) [1.0 çevirisi yapım aşamasında]

Arkadaşlar elimden geldiğince çeviriyorum, hala bekleyen 2300 çeviri var şimdiden kusura bakmayın :pray:

1 Like

Ben oyunun yamasını daha önce internetten kurmuştum çok kötü ve karakter hataları ile doluydu şimdi oyunu ekrar oynıyıcam gelen yeniliklerden haberim yok sadece atölyeden hazır ev biom vs. indiriliyormuş bende ne bulduysam kurdum yamayıda kurdum oyunda hata yada çakışmalar meydana gelirmi ?

oyun şu anda tam olarak çevrilmiş değil o yüzden güncellenene kadar ingilizce oynamanızı tavsiye ederim aksi halde çevrilmemiş metinler saçma görünecektir. @JACOP

Thamini ne kadar daha çevirmen lazım 1-2 hafta ?

Günde çeviri sayısı sürekli değişiyor bazen çevirmeyebiliyorum ne yalan söyleyeyim. Uzatmanın da alemi yok fakat şu an 2388 çevrilmeyi bekleyen arayüz metni, hikaye metinleri( ki en çok zorlayan bunlar ingilizceden çevirince gayet saçma şeyler ortaya çıkabiliyor ) ve kalan metinler var. Hikayeyi çevirmeden yüklesem sonra hikayeyi çevirsem bu sefer hikayede oynayan insanlar mutsuz olucak. O yüzden çeviriyi tamamlamadan yüklemeyi düşünmüyorum. Tabi ki bir sonraki oyun güncellemesi ne zaman gelir bilmem, inşallah yetiştiririm.

Ellerine sağlık kardeşim oyun güncellemesine yetişmedi ama kesinlikle hikayeyi’de çevirmelisin zaten diğer şeyler anlaşılabiliyor hikayede sıkıntı çekmenin sebebi kullanılan kelimeler modern ingilizcede değişime uğramış eski bir aksan ile yazmışlar oyun hikayesinin metinlerini :smiley:
yaptığın işe saygı duyuyorum umarım en kısa zamanda bitirebilirsin kolay gelsin.

2 Likes

Hergün açıp bakıyorum :smiley:

1 Like

Bekliyoruz dostum. Kralsın :smiley:

Baktım 11 saat önce diyor çıktı sandım ya :smiley:

Daha bitmedi mi?

Çok oldu sanki :confused:

Galiba yamadan vazgeçti. 1 aydır haber yok :confused:

Benim İngilizce’m iyi fakat okulum var çok ödevler felan pek mümkün değil benim için

Çeviriyi bırakmadım ama hiç ilerleme kaydetmedim desem yalan değil şu boş günlerimde çeviririm 10 20 derken biter inş

1.0 Yaması tahminen ne zaman çıkar ? Kolay gelsin bu arada.

@Kiyoshi bayadır bekliyoruz mesaj da yazmıyorsun çevirme işi nasıl gidiyor cevap verirmisin

@AtEtliLahmacun çevirilerimizi organik yaptığımızdan dolayı uzadı gitti :slight_smile: En son ne kadar güncellendi bilmiyorum ki zaten güncelleyemem internetim kötü 1.0 sürümünü çevirmeye devam edeceğim şimdilik.

@Kiyoshi kolay gelsin

1 Like

@Kiyoshi bi ben varım gibi ama nasıl gidiyor çeviri
bilgi alabilirmiyiz ???

yazın oynamayı düşünüyordum artık sömestıra kaldı galiba :smiley: