[W.I.P FOR 1.0] Turkish Translate (Türkçe Çeviri) | (Alpha 24 Complete!) [1.0 çevirisi yapım aşamasında]

Abiniz tembel olduğundan ve bu sene sinavi oldugundan ceviriye dokunmadi bile. Ben cevirene kadar 25 30. Versiyon filan cikar herhalde. Yazin cevirmeye ugrasicam yine.

1 Like

Merhaba hocam alpha 20-21 icin güncel sürüm varmı bunun dışında ufak bir sorun yaşıyorum ben

ekran çözünürlügünü 1024-768 yaptıgım oyuna geçiş yapıyorum fakat kriter dışı diyor bunun çözümü varmı yardım ederseniz sevinirim

1 Like

Arkadaşlar son sürüm için çalışmaları başlattık.
@kekikcilerakin ile beraber son sürüme çevireceğiz.

Translate to latest alpha in progress.

1 Like

Son sürüme çeviri tamamlandı. Gecikme için özür dilerim.

1 Like

Sırf sana teşekkür edebilmek adına giriş yaptım dostum.Çok teşekkürler ellerine sağlık :slight_smile:

1 Like

Dostum teşekkürler ancak türkçe yamayı kurduğum zaman mods kısmına giriyorum aktifleştirecekken “Invalid Manifest” hatası veriyor ne yapmalıyım ?

1 Like

Dostum tamam hallettim.Manuel olarak indirmiştim ben ancak manuel yapınca hata aldım.Daha sonra zip olarak indirdim TÇK zipini oradaki files klasörü içerisinden .smod dosyasını alıp manuel olarak kurdum ve hata geçti.Türkçe yama için tekrar teşekkürler.

1 Like

Kardeşim iki dosyada aynı içeriğe sahip nasıl oldu o?

1 Like

Dostum inan hiç fikrim yok ancak sorunu bu şekilde çözdüm.

1 Like

Hallettim kardeşim sağol. Manuel de çalışıyor artık.

1 Like

Bro Bende Gerçek Oyun yok Crack indirdim manuel olarak indirdim ama oyun türkçe olmadı neden ?

1 Like

Versiyonlar uyusmamistir crack konusunda yardimci olamiyorum

:pencil2: Link güncellendi - Hatalar giderildi.

Oyunun yamasını kurdum ve oyunda bazı yerlerde isim yerine **** yazıyor sorunu bilen çözen varsa yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekran alıntısı ile gösterebilirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim.

Aslında buraya vaktin varsa yeni kişisel özellikler eklemişler onları çevirebilir misin diye sormaya gelmiştim, yukarıda ki arkadaşın dediği yerler hiç dikkatimi çekmemişti girip kontrol ettim cidden öyleymiş ama hepsinde öyle değil ben paylaşayım bir iki ekran görüntüsü.

Mesajımı nasıl düzenleyeceğimi bir türlü bulamadım o yüzden tekrar yazıyorum. Şimdi oyunu ingilizceye alıp baktımda onda da aynı şekilde görünüyor, demek ki çeviriden değilmiş.

Arkadaşlar beta sürümüne çeviri yapmıyoruz dediğiniz hatalar mevcut olabilir o sürümde, lütfen beta kullanmayın.

Son mesajında ki resmi göremiyorum ama benim oyunumda girişde Alpha 22 test version sol alt kısımda da stonehearth 0.22.0 (release 732) x64 build yazıyor